Inauguren la nova pista exterior coberta del Eusebi Millán

whatsapp-image-2016-12-18-at-13-03-48El passat diumenge 18 de desembre es va inaugurar la pista exterior coberta del Pavelló Eusebi Millan. Instal·lació que utilitza els nostres equips per realitzar els seus entrenaments setmanals que fins ara era descoberta. La inauguració es va realitzar amb els parlaments del president del AE Boet, Quim Navarro; el regidor d’esports, Josep Maria Font i l’alcalde de Mataró, David Bote. Destacar la citació de l’alcalde David Bote, al recordar el passat del futbol sala mataroní amb el Tiritas com a pioner a la nostra ciutat i reconèixer el treball que realitza el nostre club. Durant la inauguració es van realitzar partits de bàsquet per part del AE Boet, una exhibició del Club Twirling Mataró i un partit entre el nostre equip d’esport adaptat del Ciutat de Mataró davant l’Escola AFA Paco Sedano de Sant Feliu de Llobregrat.

whatsapp-image-2016-12-18-at-13-02-41

Aquesta nova pista exterior suposarà que els nostres equips garantiran els seus entrenaments setmanals, millorant la seva qualitat. A partir d’aquesta mateixa setmana ja que no es tindran que moure horaris degut a la pluja. Un pas més de millora per continuar creixent com a club a Mataró.

Noticia al Capgros: http://www.capgros.com/mataro/equipaments/la-coberta-de-la-pista-exterior-de-l-eusebi-millan-ja-es_707144_102.html

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Google photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google. Salir /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s

A %d blogueros les gusta esto: